Pınar Şems - Pudra Güleda Abiye

    Pınar Şems - Pudra Güleda Abiye

Whatsapp Sipariş:0532 687 60 37 - 0532 687 25 37

Pınar Şems - Pudra Güleda Abiye

Pınar Şems - Pudra Güleda Abiye

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

                        Alyadua İade Süreci

 

  • Abiye ürünlerde iade işlemi; sadece ürünün aynı gün içerisinde bize geri gönderilmek üzere kargoya verilmesi durumunda geçerlidir. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.
  • Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz Abiye Ürünler harici diger ürünlerin, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür.Ürün Size Ulaştığında değişim ve iade yapılmak isteniyorsa  0532 687 6037 numaral arayıp bilgi vermeniz veya destek@alyadua.com  adresine e-mail atmanız veya alyadua.com sitemizden ürün iade formunu muhakhak doldurmanız gerekmektedir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
  •  
  • İade talebiyle alyadua.com’a göndereceğiniz ürünlerin tüm kargo ücretleri alıcıya aittir. İade edeceğiniz ürünün kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.
  • İadeye konu olan ürünü, ARAS KARGO  aracılığıyla; kargo ücretini peşin ödeyerek, tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.
  • Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Kargo ücreti iade edilmez. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz.
  • Ücretsiz Kargo Promosyonumuza dahil ürünlerin iadelerinde, ürün bedeli, kargo ücreti ve varsa Kapıda Ödeme Ücreti düşülerek yapılır. 
  • ​Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılabilmektedir.

Etiketler: güllü abiye, brokar abiye, tesettür abiye

Loading...