%80’E VARAN ŞOK İNDİRİMLER

Her Mevsim Ferace Kullanımı

Tesettürlü bayanların sıkça kullandıkları ve vazgeçemedikleri dış giyim olarak da kullandıkları ferace modelleri zaman geçtikçe çeşitlenmeye ve farklılaşmaya başladı. Önceleri sadece siyah ağırlıklı olarak üretilen ferace modelleri son zamanlarda farklı renk tonlarında da üretilmeye başlandı. Feraceler sadece renk olarak değil tarz olarak da değişiklik göstermeye başlamış olup, sadece düz kumaştan değil aksine daha kullanışlı spor modeller olarak da karşımıza çıkmaya başladı. Tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen ferace modelleri son zamanlarda kapüşonlu fermuarlı, cepli olarak da tasarlanmıştır.

 Ferace Kullanım Alanları

 Tesettürlü bayanlar için bir kurtarıcı olan feraceler kimi zaman giyip çıkmak için biçilmiş kaftandır. Bunun yanında herhangi bir kombinin üzerine de tamamlayıcı olarak da kullanılır. Yaz mevsimlerinde pardösü yerine tercih edilen ferace modelleri sadece tesettürlü bayanlar tarafından değil tesettürsüz bayanlar tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Ferace Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Tesettürlü bayanların en çok sevdiği kıyafet çeşidi olarak ferace mevsime göre seçilmelidir. Yaz mevsimlerinde daha ince kumaştan üretilen feraceler tercih edilirken kış aylarında sıcak tutması adına daha kalın kumaş türlerinden üretilen feraceler kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra artık hemen her renk skalasında üretilen feracelerden açık renkli olanlar yaz ayları için olup, koyu renkli olanlar ise kış ayları için kullanılmalıdır. Cepli modelleri tercih etmemiz kullanım açısından bize rahatlık sağlayacaktır. Tüm bu modellere internet aracılığı ile farklı butikler aracılığı ile ulaşmamız mümkündür.

Detaylar ferace ürünlerini ayırtmaktadır. Yaka kısmı taşlı olan modeller klasik tarzını seven bayanların vazgeçilmezi olabilir. Aynı zamanda bu taşlı ferace modellerini özel davetlerde de kullanılabilir. Kombinlerde sık gördüğümüz kuşak detayına sahip olan feraceler ise hem spor hem de klasik tarza uygundur. İki renkten oluşan ferace modelleri kombinlere farklı hava katacaktır. Düz modeller kadar alt kısmı bol olan modeller de sık tercih ediliyor. Pantolonlarla kombinlenebilen feraceler her bayana şıklığı ve rahatlığı aynı anda sunacaktır.

 

            Eskiden düz ve koyu renkler tesettür giyim sektöründe sunulurken, günümüzde renk renk ve çeşit çeşit modeller bulunmaktadır. Bu yönden tesettür giyim sektörü büyük bir değişim yaşamıştır. Ferace ürünleri her zaman ön plandaydı. Çünkü kullanışlıdır ve tesettür modasında en önemli parçalardandır. Günümüzde fermuar detayı, desenler ve düğmeler ferace modellerinde görebileceğimiz farklılıklardır. Renk olarak oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Ana renklerin yanında tonlar da sık kullanılmaktadır.

 

Sıralama seçin
Görünüm:
%33 indirimli
Yeni Lefzen - Haki Hüma Ferace Tunik - LF13706 Lefzen - Haki Hüma Ferace Tunik - LF13706 (1)
%27 indirimli
Yeni Lefzen - Ekru Elisa Ferace Tunık - LF13620 Lefzen - Ekru Elisa Ferace Tunık - LF13620 (1)
%27 indirimli
Yeni Lefzen - Haki Elisa Ferace Tunık - LF13619 Lefzen - Haki Elisa Ferace Tunık - LF13619 (1)
%40 indirimli
Yeni Alyadua - Mor Beren Etnik Ferace Tunik - AD13549 Alyadua - Mor Beren Etnik Ferace Tunik - AD13549 (1)
%40 indirimli
Yeni Alyadua - Saks Beren Etnik Ferace Tunik - AD13548 Alyadua - Saks Beren Etnik Ferace Tunik - AD13548 (1)
%40 indirimli
Yeni Alyadua - Siyah Beren Etnik Ferace Tunik - AD13547 Alyadua - Siyah Beren Etnik Ferace Tunik - AD13547 (1)
%40 indirimli
Yeni Emsale - Haki Etnik Ferace Tunik - EM13261 Emsale - Haki Etnik Ferace Tunik - EM13261 (1)
%40 indirimli
Yeni Emsale - Siyah Etnik Ferace Tunik - EM13259 Emsale - Siyah Etnik Ferace Tunik - EM13259 (1)
%20 indirimli
Yeni Nurgül Çakır - Lila Fırfırlı Ferace - NC12639 Nurgül Çakır - Lila Fırfırlı Ferace - NC12639 (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.