2019'da Dikkat Çeken Elbise Modelleri
2019'da Dikkat Çeken Elbise Modelleri
08 Nisan 2019

2019 yılında mağazalrda görmeye alışık olduğumuz modeller dışında farklı tasarımlar görmekteyiz. Kadınların dişiliğini daha çok ön plana çıkaran modellere daha çok ağırlık verilmiştir. Kürk detaylı, deri detaylı, taşlı ve simli detaylar kıyafetlerde çok fazla kullanılmıştır. Moda tasarımcıları kendine güvenen ve hem şık hem de modern gözükmeyi seven kadınlara yönelik yeni kreaksiyonlar hazırlamıştır.

 

 Taş Detaylı Tesettür Elbise Modelleri

 

 Taşlı elbise modelleri yeni sezinda vitrinleri süslemektedir. Günlük hayatta kullanıma da uygun olan taşlı elbise modelleri her tesettürlü kadının beğenisini kazanmıştır. 2019 yılı tesettür elbise modasında siyah taşlar ile hareketlendirilmiş elbiseler vardır. Bunun yanı sıra tesettür elbisenin renginde olan taşların yer aldığı modeller de bulunmaktadır. Nakış ve taş detayının birlikte elbise üzerinde kullanıldığı modellerde vardır. Sıfır yaka ve bol kesim modele sahip olan tesettür elbiselerin orta kısmında boydan boya nakış detayı yer almaktadır.

 

 Tesettürlü kadınlara hem rahatlığı hem de şıklığı bir arada sunan bu tesettür elbise modeli yüzde yüz viskondur. Yaka kısmı tas detayı ile hareketlendirilen tesettür elbise modellerinde renkli taşlara da yer verilmiştir. Kol kısmı volanlı ve tensel kumaştan tasarlanan tesettür elbiselerde de taş işlemeler mevcuttur. Volan kol detayına sahip elbise modelleri daha çok genç kesim tarafından oldukça beğenilmektedir. Bu model tesettür elbisenin astarlı ve astarsız çeşitleri mevcuttur.

 

 Yeni Sezonun Trendi Olan Simli Elbise Modeli Nasıldır?

 

 2019 yeni sezonda simli tesettür elbise modelleri vitrinlerde çokca kendini göstermektedir. Yeni sezon elbise modellerinde kendinden simli kumaşlar kullanılmıştır. Bunun yanı sıra kumaşların bir bölümünde yer alan sim detaylarda kullanılmaktadır. Simli kumaşlardan tasarlanan elbiselerde polyester ve likralı kumaş kullanılmıştır. Likralı kumaş vücut üzerinde daha estetik bir duruş sergilemektedir ve beden sorunu yaşanmaz.

 

 Bebe mavisi, bordo, indigo ve vizyon gibi renk alternatifleri bulunmaktadır ve bel kısmında kuşak detayı yer almaktadır. Etek uç kısımlarında piliseleri olan tesettür elbiselerde de sim detayları göze çarpmaktadır. Bel kısmında kemer detayı olan bu tesettür elbisenin eteği verev şeklinde gelmektedir. Ön kısmı hafif kısa arka kısmı ise uzun olan elbise modellerinde de sim detayı göz kamaştırıyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.