Tesettür Modasında Dikkat Çeken Abiye Tasarımlar
Tesettür Modasında Dikkat Çeken Abiye Tasarımlar
05 Temmuz 2019

 Özel davetler, düğün ve nişan zamanların kadınları saran tatlı telaşın yanı sıra ne giyecekleri telaşı da alır başını gider. Her sezon farklı tasarım ve renklerin trend olduğu moda sektöründe birbirinden şık modeller dikkat çekmektedir.

 

 Tesettür giyinmeyi tercih eden kadınların hem işini kolaylaştırabilecek hem de en zarif ve modern tesettür abiye kıyafetleri bulabilmeleri adına aşağıdaki yazımız onlara yol gösterecektir.

 

 Özel Davetlerin En Şık Abiye Tasarımları

 2019 sezonunda özel davetlerde kadınlar şıklıklarıyla göz kamaştıracak. En özel tasarımları ve naif çizgileriyle dizayn edilen tesettür abiye modellerini www.alyadua.com sitesinde bulabilirsiniz.

 

 İpek Dantel Abiye Modeli: Eski fransız kıyafetlerine benzeyen bu abiye modeli kendinizi çok şık ve farklı gösterecek bir model diyebiliriz. Robadan kat kat dantelli olarak tasarlanan modelin etek kısmı kloş olarak tasarlanmıştır. Etek uçlarında da fırfır detaylarıyla bu tesettür abiye tam size göre...

 

 Payetli Abiye Elbise Modeli: Elbiselerde payet detaylar bu sezon da koleksiyonlarda göze çarpmaktadır. Tesettür abiye elbiselerin sadece üst kısmında ve kollarında kullanılan payetler, elbiseye hareketlilik kazandırmaktadır. www.alyadua.com sitesinde görebileceğiniz bu modellerde farklı renk seçeneklerini bulabilirsiniz.

 

 Fırfırlı Abiye Elbise Modeli: 2019 tesettür abiye kolekisyonunun en şık parçalarından biri de fırfırlı abiye modeli demek doğru olacaktır. Çünkü hem sadeliği hem zarafeti hem de şıklığı bir arada görebileceğiniz nadir modeller arasında yer almaktadır. Abiye elbisenin kollarında ve etek uçlarında kullanılarak detaylandırılan fırfırlar, bu abiye modeline farklı tarz katmaktadır.

 

 Sade Gelinlik Sevenler İçin Alternatif Abiyeler

 Son yıllarda yaşamın her alanında olduğu gibi gelinlik modellerinde de sadeleşme yaşanmakta. Gelin adayları artık eskisi gibi kabarık gelinlik modelleri yerine abiye elbise tarzında sade gelinlikleri tercih etmektedirler. Bu tarz modelleri seven gelin adaylar direkt gelinlik satın almak yerine beyaz bir abiye elbise alarak hem işlerini kolaylaştırmış olacaklardır hem de maddi anlamda da bütçelerini sarsmayacaktır. Gelin adaylarına alternatif olabilecek beyaz abiye tasarım elbise modelleri www.alyadua.com sitesinde de yer almaktadır.

 

 2019 Abiye Sezonunda Hangi Renkler Moda?

 Siyah, beyaz ve gri renklerin yanı sıra 2019 tesettür abiye modasında ön plana çıkan renk seçenekleri şöyle; Bordo, saks mavisi, pudra pembesi, zümrüt yeşili, kiremit ve bebek mavisi...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.