Modern Tesettür Kombinleri
Modern Tesettür Kombinleri
17 Mayıs 2019

Tesettür giyimde modayı takip eden bayanlar özgün tasarımlara kolayca ulaşmak istemektedir. Her gün ne giyeceğini ve hangi parçaları bir araya getireceğini düşünmek oldukça fazla zaman almaktadır. Bunun için doğru kombin yapabilme tekniklerini öğrenmek işi kolaylaştıracaktır. Muhafazakar giyim benimseyen bayanların gardıroplarında olması gereken temel parçaları belirlemek gerekir. Tunik, geniş paça pantolon, maxi boy etek, gömlek ve yelek muhakkak bulunması gereken parçalardır. Bu tesettür kıyafetlerinin bir araya getirilmesi için püf noktalarına uymak gerekir. Her yaş kesimi için farklı kombinler yapılmalıdır.

 

 Genç Kız Tesettür Kombinleri

 

 Muhafazakar giyim için doğru kombinleri oluşturabilmek son derece önemlidir. Genç kız tesettür kombin yaparken ilk kriter yaşa uygun ürün ve renklerin seçimi olmalıdır. Özellikle 15-25 yaş arası genç kızlarda dikkat edilecek husus canlı renklerin kullanılmasıdır. Çok koyu renk kullanımı olduğundan daha büyük göstereceğinden fazla tercih edilmemelidir. 2019 tesettür giyim renkleri, hardal tonları, sax mavi, şeker pembesi ve zümrüt yeşili olacaktır. Bu sezon moda olan modern eşofman takımları ve tesettür ikili takım kombinleri genç kızlar için uygun olacaktır. Genç kız ürün grubunda yan şeritlerde pullu tasarımlarda kombinlere ışıltı katmaktadır.

 

 25 Yaş Üstü Tesettür Kombinleri

 

 25 yaş üstüne doğru gidildikçe şıklık daha ön plana çıkmaktadır. Genç kızların ürün gruplarında kullanılan sportif tarz yerini modern bir sade şıklığa bırakmaktadır. İş hayatı ya da evlilik hayatı gibi faktörlerin devreye girmesi ile tesettür günlük giyimde zarif takımlar kullanılmaya başlanır. Modern tesettür kombin yaparken dikkat edilecek en önemli husus parçalar arasındaki renk uyumudur. Birbiriyle alakasız veya karmaşık desenli parçaların bir arada kullanılması tarz sahibi olmaktan uzaklaştıracaktır.

 

 Renk geçişlerine dikkat ederek parçaları kombinlemek gerekir. Aynı zamanda kıyafetler doğru aksesuarlar ile tamamlanmalıdır. Tesettür aksesuarları incelendiğinde altın ve gümüş takılar öne çıkmaktadır. Tesettür giyimin en temel aksesuarı olan eşarplarda ise ipek her zaman favori olmaya devam edecektir. Kıyafet ve başörtü kombini yaparken, eşarp desenli ise kıyafet seçiminin düz renkte olmasına dikkat etmek gerekir. Çanta ve ayakkabıda da aynı tonda seçmeye özen gösterilmelidir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.