Sezonun En Şık Tesettür Elbise Modelleri
Sezonun En Şık Tesettür Elbise Modelleri
03 Mayıs 2019

Bayanların tesettür giyim ürünlerine yönelik yaptıkları tercihler, modellerde yer alan yenilikler ile çoğalmaktadır. Bu ürünler son dönemlerde bayanlar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Kapalı bayanların hem şık hem de rahat olmalarını sağlayan modeller, ürünlerin tasarım çeşitlerinde ön plana çıkmaktadır. Günlük yada özel günlere yönelik farklı tarzları yakalamaya yardımcı olan ürünler üretilmektedir. Tesettür elbise modelleri ise renk ve kumaş dokularının farklılıkları ile bir çok bayana hitap etmektedir.

 

 Özellikle kalite kumaş yapısının ve dikim unsurlarının kullanıldığı modeller, bayanların daha şık görünüm elde etmelerini amaçlamaktadır. Şık ve dinamik bir tarz yakalamak için kalite unsuru oldukça önem taşımaktadır. Kaliteli ve şık tasarımlar ise alyadua.com aracılığı ile bayanlar ile buluşmaktadır. Ürünlerin marka aracılığı ile renk, doku, kumaş, dikim ve farklı kesim özellikleri ile öne çıktığını görmekteyiz. Bu özellik ise farklı tarza sahip olan tüm bayanların, istedikleri modelleri bulmalarını kolaylaştırmaktadır.

 

 Günlük Kullanıma Uygun Modeller

 

 Modellerin özellikle kalıp ve kesim seçenekleri geniş bir yelpazede oluşturulmuştur. Gülkurusu, haki, saks mavisi ve mürdüm gibi renkler sezonun trend renkleri arasında yer almaktadır. Bu trend renklerin kullanımı ile tasarlanan uzun elbise modelleri , şık bir tarz elde etmeyi sağlamaktadır. Tesettür elbise modellerinde özellikle, üst beden kısmında uygulanan yaka ve düğme ayrıntıları ile tasarlanan modeller sezonun trend modelleridir. Yuvarlak yakalı ve ön kısmında düğme detayları ile tasarlanmış elbiseler, uzun etek kesimi eşlik etmektedir. Trend ürünler arasında yer alan bu tasarımlar gül kurusu, siyah, haki, zümrüt gibi renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Etek boyunda uygulanan geniş pileler, klasik ve şık bir görünüm oluşturulmasına olanak sağlar.

 

 Davetlere Yönelik Tesettür Elbise Tasarımları

 

 Hem günlük hem de özel davetler için kullanılabilecek olan tasarımlar ise payet kullanılarak hazırlanmaktadır. Payet detaylı elbiseler, kol kısmında ve kemer bölgesinde kullanılan parlak detaylar ile tasarlanmıştır. Rahat bir kesime sahip olan elbise modeli, siyah kumaş ile oluşturulmuştur. Koyu renk kumaş yapısı ,payet ayrıntıların ön plana çıkmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle davetlerde bayanlar tarafından tercih edilebilecek bir model oluşturulmuştur. Şık ve dinamik bir tarz edinmek isteyen bayanlar, sezonun trend olan bu ürününü tercih edebilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.