Tesettür Giyimde Estetik Kombin Nasıl Oluşturulur?
Tesettür Giyimde Estetik Kombin Nasıl Oluşturulur?
22 Mart 2019

Tesettür giyim alanında tercih yapılırken rahatlığın yanı sıra belli bir stili yansıtacak tarzda ürünler tercih edilmelidir. Bu sebep ile şık tesettür kombin oluşturulmasında kadınların kendi tarzını ön plana çıkarmasına yardımcı olabilmek için değişik kesimlere yer veriliyor.

 

 Tesettür giyim içerisinde kombin oluşturmak için pek çok ufak detayı göz önünde bulundurmak gerekiyor. Beden seçimi, renk uyumu, kıyafetlerin birbiri ile uyum içinde olması, başörtüsünün kıyafetler ile uyumu gibi pek çok fazla ince detay bulunmaktadır. Tesettür kombin oluşturma aşamasında her detaya büyük bir önem verilmelidir.

 

 Tesettür Tunik ile Kombin Oluştururken Önemli Detaylar

 

 Tesettür giyimde tunik modelleri en fazla tercih edilen ve beğenilen modellerdir. Bu ürünlerin her bakımda rahat hareket kabiliyeti sunması kapalı kadınların tercihlerini sürekli olarak tunik modellerinden yana yapmasını sağlıyor. Hem şıklığa hem de modern bir görünüme önem veren kadınlar tunik kombini yaparken model seçiminde kesimlere çok fazla dikkat etmelidir.

 

 Spor modeller, asimetrik kesimler veya klasik tasarımlar konbinlenirken pantolon seçimlerine önem verilmesi gerekir. Asimetrik kesim tunik modellerini kumaş pantolonlar ile kullanabilirken spor kesimleri olan ve penye kumaştan tasarlanan tunik modellerini dar kotlar ile rahatlıkla kombinlenebilir.

 

 Tesettür Ferace Modellerinin Kombin Şıklığı

 

 Tesettür feraceler her ne kadar dış giyim ürünü olsa da artık her mekanda kullanılan ve günlük hayatta olduğu kadar özel gün ve özel gecelerde için de çok fazla tercih edilmektedir. Şifon ve güpür gibi detayları olan tesettür feraceleri daha çok klasik tarzda pantolonlar ile kombinlemeniz ve bunları da stiletto model ayakkabılar ile kombinlemeniz gerekir.

 

 Tesettür Kombin Odaklı Eşarp Seçimi Tesettür giyim içerisinde eşarp seçimi her daim kilit noktadır. Eşarp modeli tercih ederken kıyafetin renk ve deseni oldukça önem arz etmektedir. Tercih edeceğiniz eşarp modeli renkli desenler içeriyorsa kıyafetleri daha sade renkler içerisinden seçmek gerekiyor. Bu bakımdan eşarp seçimi tesettür kombinde çok önemli bir rol oynamaktadır.

 

 Tesettür kombinde uyum her daim önemli olduğundan eşarp renklerinin kıyafete uygun olması da ayrı bir detay olacaktır. Tesettür kombinde zıt renklerin muhteşem uyumundan da faydalanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.