Tesettür Kombin Avantajları Ve Seçenekleri
Tesettür Kombin Avantajları Ve Seçenekleri
04 Aralık 2018

Hanımlar için tesettür kombin oluşturmak için her zaman ayrıcalıklı bir yere ve öneme sahip olmuştur. Bunun iyi büyük nedeni var. İlki tamamıyla estetik. O kadar çok ürün bolluğu içerisinde doğru olan takımları oluşturmak her zaman kolay olmuyor. Bunun çok iyi farkında olan modacılar ve stilistler hazır kombin ürünlerini satışa çıkararak bayanların çok daha zarif ve estetik görünmelerini olanaklı hale getiriyor. Kombin seçenekleri ikili ve üçlü takımları ile beğenilere sunulurken kimi kombinlerde ise aksesuar detayları da göz dolduruyor. Hanımların sıklıkla kombin seçeneğine gitmesinin nedeni ise ekonomik. Aynı anda iki ya da üç ürün satın alındığı için kampanyalı fiyatlar alışverişe teşvik eden en önemli unsurlar arasında yer alıyor.

 

 Beyaz Çizgili İkili Takımlar ile Şıklık Her Yerde

 

            Hanımlar erkeklere oranla şıklıklarına misli olarak değer veriyor. Bunun için gündelik hayatlarındaki dahi iki tesettür kombin seçeneklerine yeşil ışık yakabiliyor. Beyaz çizgili ikili takımlar da tam olarak gündelik hayatın yoğun temposu arasında bile şık olmaktan ödün vermeyen bayanların tüm taleplerini karşılayacak oranda. Siyah üstüne beyaz çizgiler kontrast oluştururken yukarıdan aşağı doğru uzanan çizgisel hareketliliği de takıma ayrı bir hava katıyor. Zincir detayları ile birlikte imal edilmiş çanta aksesuarı ile birlikte değerlendirildiğinde beyaz çizgili ikili takımlar çeşitli davetlerde ve toplantılarda da tercih edilebilir.

 

 Tunik Pantolon Takımları

 

            Özellikle sık sık seyahat eden ve aktif olarak bir iş hayatı bulunan bayanlar tunik pantolon takımlarına yönelebilir. Bu ürünlerdeki zengin renk seçenekleri dikkatleri üzerine toplayan ilk ayrıntıları teşkil ediyor. Son dönemin gözde renkleri arasında gösterilen pudra ve hardal renklerini bu takımlarda bulmak mümkün. Son derece kaliteli bir kumaş kullanılarak imal edildiği için kolay kolay buruşmaz ve kuru temizleme imkanlarına açıktır.

 

 Kendi Modasını Yaratmak İsteyenlere Özel: Çiçekli Takımlar

 

            Elbette modayı takip etmek kadar kendi modasını yaratmak isteyen hanımlar da olabilir. Özellikle 2019 yılında çiçekli desenlere ev sahipliği yapan ürünlerin moda olacağı bilgisi şimdiden yayılmış durumda. Bu nedenle üstü tamamen renkli çiçeklerden oluşan bluz takımlarına bir göz atmakta fayda var.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.