Tesettür Kombin Detayları Ve Seçenekleri
Tesettür Kombin Detayları Ve Seçenekleri
11 Ocak 2019

İkili ve üçlü takım modelleri ile oluşturulan tesettür kombin seçenekleri uzun yıllardan beri kadınların alışveriş listelerine de yön veriyor. Direkt olarak kombin oluşturmak üzere alınmak istenen kıyafet ve aksesuarlar aynı zamanda modacıların ve stilistlerin elinden çıkma ürün özellikleriyle de göz kamaştırıcı oluyor. Ancak yine de doğru kombin kadar doğru mekanlar ve zamanlar için seçimler de önemli. Örneğin gündelik giyimler için çok fazla göze batan, gösterişli ve iddialı kombin seçenekleri tercih edilmemelidir.

 

             Yine aynı şekilde düğünler, balolar ve mezuniyet törenleri gibi kalabalık içeren davetler için de dişe dokunur kombin modelleri ön planda tutulmalı. Doğru mekanlar için doğru kombin seçimleri günü kurtarıcı olabildiği gibi uzun vadede de kadınların ne giysem telaşına son verecektir. Bu nedenle iyi bir ön araştırmadan sonra siparişler tamamlanmalıdır. İkili ve üçlü takımlar birden fazla ürün aynı anda satışa çıkarıldığı için çok daha uygun fiyatlarla alıcılarla buluşuyor. Bu gerçek de göz önünde bulundurulmalı ve ayrı ayrı satın alıp kombin oluşturmak yerine bir bütün halinde satışa çıkarılan tesettür kombin modellerine ağırlık verilmelidir.

 

 Gündelik Kombin Seçenekleri: Pantolon Tunik Takımları

 

            Hem ev giyimlerinde hem de gündelik gezintilerde sıklıkla oluşturulan pantolon tunik takımları yüzde otuzluk indirim fırsatları ile birlikte yeni sahiplerini bekliyor. Tunik modelleri desenli ve desensiz olarak ikiye ayrılırken ürün seçeneklerinde turkuaz, pudra ve mürdüm gibi yeni yeni moda olmuş alternatif renklere de yer veriyor. Pantolonlar ise bol paça, İspanyol paça gibi ayrımlara sahne olup birden fazla seçeneği ile kadınların beğenisine sunuluyor. Rahat ve likralı kumaşları sayesinde esnek giyimlere olanak tanıyan bu takımlar yolculuklar ve tatiller için de uygun olarak kabul ediliyor.

 

 İş Yaşamları için Uygun Ceket ve Pantolon Takımları

 

            Aktif olarak iş yaşamı bulunan kadınların ofis ortamlarına da uyum sağlayan ceket ve pantolon takımlarıyla kombin yapmaları da mümkün. Havanın durumuna göre kap ve kaban modelleri ile üçlü kombin yapma seçeneği de mevcut. Çanta ve çizme gibi aksesuarlar ile desteklenen kombin modelleri uygun fiyatları ile de göz dolduruyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.