Tesettür Kombinler İle Kadınlar Daha Şık
Tesettür Kombinler İle Kadınlar Daha Şık
08 Ocak 2019

Özellikle birkaç senedir tesettür giyimde kombinler bir hayli fazladır. Tesettür kombinlerde yaz ve kış mevsiminde en çok tunik ve pantolon ikilisi tercih edilmektedir. Hem rahat hem de şık kullanımı ile tesettürlü kadınların son yıllarda favorisi haline gelen pantolon ve tesettür tuniklerin çok fazla farklı modelleri bulunmaktadır. Tesettür kombin seçeneklerinden bir diğeri ise tek parçadan üretilen tesettür elbiselerdir.

 

            Tesettür elbiselerin günlük kullanıma uygun olan pamuklu kumaştan üretilenleri olduğu gibi özel organizasyonlar için giyilmeye uygun olan şifon ve saten gibi kumaşlar ile de üretilmektedir. Tesettür kombinlerde etek bluz ya da etek gömlek alternatifleri de bulunmaktadır. Kalem etek modeli, mevlana etek modeli ve balık etek modeli gibi birçok model ile üretilmektedir. Tesettür etek modellerini ister şık bir gömlek ile ve ya şık bir bluz modeli ile kombinlenebilir.

 

 Tesettür Kombin Yapılırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

 

            Tesettür giyim ürünlerini kombin ederken muhakkak yaşınıza ve bedeninize uygun seçimler yapılmalıdır. İlk önce tercih edeceğiniz tesettür kombin kıyafetleri yaşınız ile uyumlu olmalıdır. Daha sonrasında ise vücut yapınız ile uyumlu olacak ölçülerde ve kalıplarda kıyafetler seçilmelidir. Vücudunuzda basen probleminiz varsa balık model etek ya da tesettür elbise modelleri tercih edilmemelidir. Tesettür giyim ürünlerini kombin yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise tercih edilen kıyafetler ile uyumlu olacak eşarp ya da şal seçilmelidir. Tesettür kıyafetleriniz ile uyumsuz desen ve modelde başörtü seçimi yaparsanız tüm şıklığınızı kaybedebilirsiniz. Tesettür modasında kıyafet seçimi kadar onu tamamlayan başörtüler de önemlidir. Bu sebep ile kombine parçaları seçerken özenli olduğunuz gibi başörtü seçiminde de son derece özenli davranılmalıdır.

 

 Tesettür Dış Giyim Ürünleri

 

            Tesettür dış giyim ürünleri denildiği zaman akla ilk olarak pardesü, ferace, mont, kaban ve kap gibi parçalar gelmektedir. Yaz mevsiminde daha çok tercih pardesü ve tesettür feraceler doğru renk ve model seçimi ile tesettürlü kadınları hem modern hem de şık bir görünüm sergilemesine olanak tanıyacaktır. Pardesü ve ferace satın alırken ilk önce sezonun trend renkleri taba, mavi tonları, toprak tonları ve lacivert renkleri tercih edilmelidir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.