Tesettür Takımlarla Şıklığı Yakalayın
Tesettür Takımlarla Şıklığı Yakalayın
31 Ekim 2018

Takım modelleri hiç uğraşmaya gerek olmadan, moda uzmanlarının tasarımlarını gerçekleştirdiği ve harika bir bütünlük yarattığı seçenekler ile kolay bir kombin ortaya çıkarma şansını sunmaktadır. Farklı tarz kesimler, üzerine işlenmiş birbirinden değişik desen ve aksesuarları ile göz kamaştırıcı bir şıklık ortaya çıkaran takımlar, hanımların farklı yerlerde konsepte uygun olarak tercih etmelerine fırsat tanımaktadır. Kaliteli kumaş yapısı ve pamuklu tasarımı ile hem kış hem de yaz aylarında giyme şansı sağlayan takımlar, ikili ya da üçlü tasarımlar altında tercih edilebilmektedir. Üstelik farklı kombinasyonlar evdeki değişik giysiler ile takımları bir araya getirmek suretiyle gerçekleştirilebilmektedir. Bu da tüm hanımlara sınırsız bir olanak sunar ve renkleri ile modeller, uyum sağlayan giysiler eşliğinde sürekli değişik bir kombin yaratma şansı yakalanır.

 

 Yeni sezon birbirinden güzel takım modelleri

 

            Kadınların hayatını kolaylaştıran ve yeni sezon kreasyonları ile her sene keyifle satın alınan tesettür giyim altındaki takım çeşitleri, bu yıl da hayal kırıklığına uğratmıyor. Özellikle kolye aksesuar ile hazırlanmış ikili takım modelleri zarif ve sade görünümüyle dikkat çekiyor. Düzenli yandan yırtmacıyla ile uzun ve kısa tasarımlar arasından bir seçim şansı da sunan modeller ise hanımlara farklı alternatifler sunuyor. Tabii daha klasik ve sıcak bir görsel sağlayan tasarım isteyen hanımlar içinse dantelli modeller ön plana çıkıyor. Giysinin bütününe işlenmiş olan dantel sayesinde harika bir görünüm ortaya çıkarılabilir.

 

 Özel davet ve organizasyonları için birbirinden şık takımlar

 

            Kısa süre içerisinde kolayca muhteşem bir kombin yaratma imkanı sağlayan tesettür giyim konusunda takım modelleri, özellikle bu sene daha fazla aksesuar ve desenlerle bezenmiş olarak dikkat çekiyor. Asimetrik kesimi ve omuz kısmındaki inci tasarımı ile göz alıcı bir tarzı ortaya çıkaran yeni sezon takım modelleri, karizmatik görünümü ile farklı renkler arasından bir seçim şansını sunuyor. Aynı zamanda düğmeli dış giyim örnekleri ile de bu sene sonbahar ve kış ayları için tercih edecek takım modelleri tercih edebilmektedir. Gidilmek istenen yere göre kişisel isteklere bağlı olarak güzel bir seçim yapılabilir, moda dünyasının en trend modelleri arasında hemen sipariş verilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.