Tesettürde Takım Zarafetliği
Tesettürde Takım Zarafetliği
17 Nisan 2019

 Tesettürlü bayanlar için de şık ve göz kamaştırıcı görünmek her zaman ön planda olmuştur. Tesettür firmaları her yeni sezonda bayanların zevklerine ve giyim tarzlarına uygun bir çok yeni ürünler tasarlamaktadır. Önceden pek çok çeşidi bulunmayan tesettür yeni sezon giyim modelleri günümüzde artık çok daha fazla zengin ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

 Tesettür Takım Elbise Şıklığı

 

 Tesettür takım modelleri son zamanlar da tesettürlü bayanların rahatlıkla tercih ettiği ürünler arasında yerini alıyor. Tesettür takımlar birçok farklı ve birbirinden güzel tasarımlara adını altın harflerle yazdırmış durumdadır. Etek ceket, pantolon ceket veya tunik pantolon gibi bir çok tesettür takım modelleri mevcuttur. Tesettür takımlar klasik ve tarz sahibi gözükmek isteyen bayanların ilk seçenekleri arasında yer alıyor. Geçmiş takımlara kıyasla daha modern ve zarif tesettür takımlar iş toplantıları, özel davetler ve yemeklere klasik ve göz kamaştırıcı gözükmelerini sağlayacak özelliklere sahiptir.

 

 Tesettür Takımlarda Nasıl Kombin Yapılır?

 

 Pantolon ve tunik tesettür giyim tercihlerinde desenli, rengarenk ve canlı tunikler oldukça göz kamaştırıcı gözükmektedir. Üzerine kullanacağınız şal veya eşarp ise tuniğin aksine yoğun ve mutlaka tek renk olmalıdır. Etek ceket takımlarda ise tercihiniz düz renk olacaksa, üzerine renkli bir eşarp ya da aynı renklerdeki ayakkabı ve aksesuarlar ile mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz.

 

 Boyu kısa olan bayanlar uzun ceket takımlarını tercih etmemelidirler. Bu tarz takımlar onları olduklarından daha da kısa gösterebilir. Kısa ceket ve uzun etek kombinleri, uzun ceket takımlarının aksine boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecektir. Tesettür yeni sezon takımlarınızı birbirinden değişik aksesuarlar, çanta, eşarp veya şal uyumu ile daha şık ve zarif bir hale getirebilirsiniz.

 

 Klasik Ferace Takımları

 

 Tesettür ferace takımlarının içerisine pantolon ve etekten oluşan takım modellerinin her ikisi de tercih edilebilir. Hem kolay ve rahat bir şekilde kombinlenen klasik ferace takımlarında açık renkler tercih edilmelidir. Takım ferace elbiselerini kullanacak olan tesettürlü bayanlar, ayakkabı olarak topuklu ayakkabı tercih etmelidir. Topuklu ayakkabılarla rahat edemeyen bayanlar spor ayakkabıları da tercih edebilir. Mini eşarplar yerine ferace takımlarında şal kullanmak daha şık bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.