Yeni Moda Ferace Kombin Önerileri
Yeni Moda Ferace Kombin Önerileri
19 Şubat 2019

Tesettür modasının baş tacı haline gelen dış giyim parçalarından biri de feraceler olarak kabul edilir. Son yıllarda yeni model seçeneklerinin eklenmesiyle ferace moda akımı ortaya çıktı. Bu akımla ilgili moda tasarımcılar tarafından birbirinden şık kombin önerileri de vitrinleri süslemeye başladı. Rahatlığın sembolü olan ferace modelleriyle ise her tarza ve her yaşa uygun kombin seçenekleri oluşturmak artık çok kolay. Stil sahibi kadınlar tarzlarına uygun kombin seçeneklerini bu parçalar ile çok rahat bir şekilde oluşturmaya başlamakta hatta bu konuda ustalaşmaktadır. Feraceler ile kendi tarzınızı yaratmak adına moda dünyasında oluşturulan kombin önerilerine dikkat etmekte fayda var.

 

 Şık Ferace Tasarımları İle Kombin Seçenekleri

 

            Klasik ferace modellerini yanı sıra göz kamaştıran şıklıkta ve özel günler için muhteşem olabileceğini düşündüğünüz modellerle farklı kombin seçenekleri oluşturabilirsiniz. Özellikle dış giyimden vazgeçmeyen stil sahibi kadınlar, özel günler için elbise görünümüne sahip şık modelleri tercih ediyor. Feracelerde incili modeller bu sezon oldukça dikkat çekiyor. Gizli düğme tasarımına sahip ve boydan inci detaylı modeller dar paça pantolon ve sade şallar ile şık bir güzellik yakalamak mümkün. Bu modellerde düğmelerin gizli olması ise modeli elbiseden farksız kılmaktadır. Gizli düğme detaylı modellerde inci yerine işlemeler de ön plana çıkabiliyor. Farklı renk ve tasarıma sahip bu modeller ile şık kombin önerileri oluşturmak mümkün. Bu yılın bir diğer modası olan elbise ferace modelleri yarasa kol detayı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Bu modeller bileklere kadar uzanmaktadır. Tam boy bir elbise gibi görünmesi sebebiyle bu model kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Yarasa kol feracelerle şık kombin seçenekleri oluşturmak ve gecenin yıldızı olmak sizin elinizdedir.

 

 Feracelerle Ayakkabı ve Şal Kombini

 

            Dış giyim modasında hızlı gelişimi ile adından çokça söz ettiren feraceler, hem spor ayakkabı hem de topuklu ayakkabı ile rahatlıkla kombin edilebilir. Daha sade ve günlük hayatta rahat kullanıma uygun modellerle spor ayakkabı ya da babet rahatlığını yakalamak mümkündür. Ancak özel gün ve gecelere özgü şık elbise tipi modellerle topuklu ayakkabı daha isabetli bir tercih olacaktır. Birbirinden farklı renk ve modele sahip şallarla ferace modelleri oldukça uyum sağlıyor. İnci, işleme ve sim gibi detayları barındıran şık ferace modelleri ile daha sade şallar kullanmak kombini tamamlamak açısından önem taşımaktadır. Daha sade modellerde feraceler ile simli ya da desenli şallar kullanmak isabetli olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.