Birbirinden Farklı Modelleriyle Dikkat Çeken Tunikler
Birbirinden Farklı Modelleriyle Dikkat Çeken Tunikler
07 Kasım 2018

Kadınların gardıroplarının vazgeçilmez bir parçası olan tesettür tunik bu sezonda da vitrindeki yerlerini alıyorlar. Her kadına hitap eden tesettür tunikler farklı renklerde, desenlerde, modellerde ve kumaşlarda üretilerek kadınların beğenisine sunulmaktadır. Kadınların kurtarıcı parçası olarak da adlandırılan tuniklerde en beğenilen modellerden bazıları şöyledir.

 

 İnce Detaylar Barındıran Motifli Tunik Modelleri

 

             Bu yıl da sıklıkla karşılaşılacak olan tunik modelleri arasında çiçekli motifler göze çarpmakta. Yeni sezonda sıklıkla karşılaşılacak olan çiçek desenleri ve çiçek motifleri tuniklerde de kendini gösteriyor. Bu zarif detaylara sahip modeller yalnızca gündelik olarak değil bunun yanında dış giyim feraceler için de kullanılmaktadır. Bu küçük ve zarif motifler sade görünüme son derece şık bir hava katmaktadır.

 

            Kullanılan renkler genellikle sarı, turuncu, mint yeşili renklere tesettür tunik modellerde rastlanmaktadır. Ferace modellerinde ise genellikle, kahve, kırmızı ve ten rengi tonlarına rastlanmaktadır. Genellikle neredeyse tüm modellerin kol kısımları ve etek uçlarında çiçek motifleri yer almaktadır. Bunun yanında özel geceler ve davetler için ise güpür ve payet detaylarına yer verilmektedir. Bu sezon tunik modelleri yine her bütçeye uygun olacak şekilde üretilmektedir.

 

 Birbirinden Şık Uzun Tunik Modelleri

 

             Genellikle daha uzun boylu kadınların tercih edebilecekleri bu tesettür tunik modelleri oldukça ilgi görmektedir. Bu model tuniklerde geceye ve özel davetlere uygun şekilde tasarlanan modellerde iki kat modeli uygulanmıştır. Bazı modellerde iç kısım olarak tasarlanan ilk kat uzun, üstte bulunan kısım ise arkadan öne doğru kısalan şekliyle son derece şık ve asil bir görünüm sağlamaktadır. Bu tarz tunikler genellikle abiye tunik modelleri arasında yer alsalar da gündüz yapılan minik davetlerde de tercih edilebilmektedir.

 

            Son derece sade bir görünüme sahip bu tunik modelleri yaka ve kol kısımlarındaki güpür detaylarıyla hareketlendirilerek kıyafete başka bir hava katmıştır. Ayrıca uçuşan kumaşlardan tasarlanan bu tunik modeller kumaş bir pantolonun üzerine giyilerek de kullanılabilmektedir. Bu tarz tuniklerin fiyatları diğerlerine göre biraz daha fazla olsa da üretilen malzeme kalitesi, renk seçenekleri, bir birinden tarz ve şık tasarımları buna değmektedir.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.