2019 Tunik Modası Ve Tunik Kombin Önerileri Nelerdir?
19 Haziran 2019

Kadınlar tesettür ürünler içerisinde kullanışlı olması açısından tunik modellerini kullanmaktadır. Kombin içerisinde kullanılan tesettür tunik modelleri farklı pek çok ürün ile kombinlenebilmektedir.

Tesettür Giyimde Tunikler
03 Haziran 2019

Tesettür giyim dendiğinde ilk akla gelenlerden biri çok çeşitlilikte olan tunik modelleridir. Tesettür giyinmeyi tercih eden kadınlar tarafından oldukça popüler olan bu giyim parçası bir çok güzel ayrıntıyı artık bir arada sunmaktadır.

Tesettür Tunik Çeşitleri
15 Mayıs 2019

Tunik tasarımlarda kullanılan renk uyumları oldukça önemlidir. Yeni tasarlanan modellerden bir tanesi olan saks tasarımında da bu ön plana çıkıyor. 

Tesettür Tunik Modasının En Şık Tasarımları
22 Nisan 2019

Bu yeni sezon pek çok çeşidi bünyesinde barındıran ve tesettürlü bayanların beğenisine sunulan tesettür tunik modelleri, yenilenen seçenekleriyle oldukça göz dolduruyor.

Tesettür Tunikte Gece Şıklığı
15 Nisan 2019

Kadınların vazgeçilmez parçaları haline gelen tunikler, modanın da en önemli parçalarındandır. Kombinlemenin kolaylığı ve farklı seçenekleri ile tesettür tunikler dolapların en önemli parçaları haline gelmiştir.

Tesettür Giyimde Trend Olan Tunik Modelleri
12 Mart 2019

Stil olarak ve yaşam tarzı olarak tesettür giyimi benimseyen bayanlar için birçok tasarım bulunmaktadır. O kadar modern ve özgün tasarımlar yer alabiliyor ki tesettür giyim tercih etmeyen bayanların da dikkatini çekmektedir. 

Yeni Sezonda Öne Çıkan Tunikler
09 Ocak 2019

Tunikler özgün bir tarz ortaya çıkarmak, günlük yaşamın içinde daha şık bir görünüm sergilemek için tercih edilen giyim örnekleri arasında yer alır.

Tesettür Giyimde Renkleri Birbiriyle Uyumu
29 Kasım 2018

Tesettür kıyafet tercihi özen isteyen bir giyim şeklidir. Çünkü belirli kurallara ve esaslara dayanan özelliklere sahiptir.

Tesettür Giyimin Trend Tunik Modelleri Nelerdir?
24 Kasım 2018

Kadınlar genellikle kıyafetlerinde şıklık kadar rahatlığa da dikkat etmektedirler. Bu sebeple tesettür giyim tasarımlarda bu iki özellik dikkate alınarak tasarımlar yapılmaktadır. 

Birbirinden Farklı Modelleriyle Dikkat Çeken Tunikler
07 Kasım 2018

Kadınların gardıroplarının vazgeçilmez bir parçası olan tesettür tunik bu sezonda da vitrindeki yerlerini alıyorlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.