Düğünlerde Pırıltılı Bir Şıklık İçin Abiyeni Seç!
Düğünlerde Pırıltılı Bir Şıklık İçin Abiyeni Seç!
07 Mart 2019

 Düğünlerde şıklık yarışına giren kadınlar abiye seçimi için günlerce araştırma yapmaktadır. Her mağazada yer alan aynı abiyelerin dışında farklılık yaratan model arayışına girmektedirler. Sade abiyelerin modası hiç geçmese de pırıltılı bir şıklık yaratan düğün abiyeleri her zaman ilk tercih olmaktadır.

 

 Volanlı Abiye Modelleri ile Vintage Tarzı Yakalayın!

 

            Bu sezonun abiye modasında volanlı kesim elbiseler ön planda olmaktadır. Kollarında yer alan volanlar elbiseni kendini göstermesini ve albenisi olmasını sağlar. Üstelik her vücut tipinde uygun olan bu elbiseler düğünlerde gerekli olan estetik görünümü sağlamaktadır. Tesettür abiye modelleri içinde bu tarz abiyelerde krep kumaş kullanıldığı görülmektedir. Elbisenin üst kısmında yer alan paletlerin sağladığı pırıltılar ilk bakışta göze çarpmaktadır. Bu tarz abiyelerin etek kısmının ise geniş olduğu ve belindeki kuşakla tamamlandığı görülmektedir. Etek kısmında fırfırların olması vintage bir hava yaratmaktadır. Elbisenin tamamlayıcı olarak kullanılan eşarp elbiseyle takım olmaktadır. Bonenin kullanıldığı abiyelerde bulunmaktadır.

 

 Düğün Şıklığında Kuyruklu Abiyelerin Farkını Yaşayın!

 

            Düğünler her türlü şatafatlı ve gösterişli abiyeleri kaldırmaktadır. Özellikle nezih ve şatafatlı bir mekanda yapılıyor ise kuyruklu abiye ortama uyum sağlamaktadır. Vücut yapısına uygun olarak kuyruklu tesettür abiye modellerinde dar kesim, geniş kesim ve tarlatanlı kabarık olan modeller vardır. Boydan şekilde dar kesim olan ve üzeri komple pırıltılı pul, payetlerle süslenmiş abiyelerde orta uzunlukta kuyruk kullanılmaktadır. Ayrıca dantelin yoğunlukta kullanıldığı abiyelerde de zarafeti yaşatır. Kolları ve yaka kısmı renkli taşlarla süslenmiş olan bel kısmı büzgülü ve etek kısmı geniş olan abiyelerde kuyruk elbiseye daha fazla gösteriş katmaktadır.

 

            Şifon kumaştan yapılmış olan, üst kısmında altın rengi işlemelere yer verilen tesettür abiyelerde düğünlerde özel bir görünüm sağlamaktadır. Osmanlı motiflerini yansıtan bu işlemelerin etek kısmında olan modelleri ise göz doldurmaktadır. Ön kısmının yanında arka kısmında da işlemelere yer verilen bu elbiselerde yapılan işçilik elbisenin kalitesini göstermektedir. Abiye renklerinde ise sıradan renk seçimlerinin dışında fuşya, mor, mint yeşili, zümrüt yeşili, mürdüm, somon, bordo gibi renk çeşitliliği vardır. Siyahın asaletini yaşamak isteyenler için siyah abiyeler her zaman favoriler arasındadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.