Tesettür Giyimde Abiyenin Yeri
15 Temmuz 2019

Tesettür kullanıcılarının birçoğunun tercih ettiği bir tesettür çeşidi abiyedir. Bu çeşidini çok fazla tercih edilmesinini bir sebebi ise hem rahat olması hem de dini değerler iyi örtüşüyor olmasıdır. 

Tesettür Abiye Seçimi
12 Temmuz 2019

Eski zamanlarda tesettürlü bayanlara uygun elbise ve abiye türleri zor bulunurdu. Son yıllarda tesettürün yaygınlaşması ile tesettür giyim de bir o kadar yaygınlaşmıştır.

Tesettür Modasında Dikkat Çeken Abiye Tasarımlar
05 Temmuz 2019

Özel davetler, düğün ve nişan zamanların kadınları saran tatlı telaşın yanı sıra ne giyecekleri telaşı da alır başını gider. Her sezon farklı tasarım ve renklerin trend olduğu moda sektöründe birbirinden şık modeller dikkat çekmektedir.

Tesettür Abiye Modelleri Bütünsel Şıklığı Kazandırıyor
04 Temmuz 2019

Tesettür giyimde abiye kullanımı bazı detayları da beraberinde getirmektedir. Tüm giyim stillerinde olduğu gibi doğru parçaları uygun göstermek gerekir. Güzel bir sonuç çıkması bakımından bu önemlidir.

Tesettür Giyimde Abiyenin Yeri ve Tercihleri
13 Mayıs 2019

Tesettür kullanan bayanların alışverişe çıktıklarında karşılarına birçok seçenek çıkar. Bu seçenekler içinden birey kendine özgü olanı seçmelidir. 

Tesettür Abiye Seçimlerinde Renk Detayına Önem Verin
11 Mayıs 2019

Tesettür abiye elbiseler, kadınların özel gün ve özel gecelerinde en büyük kurtarıcıları olmaktadır. Özel davet ve özel organizasyonlarda tesettürlü kadınlar için abiyeler olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

Tesettür Giyimde Abiyeler ve Aksesuarlar
02 Mayıs 2019

Abiye, kadınların düğün, nikah, kına, nişan, davet, mezuniyet gibi özel gün ve gecelerde giydikleri gösterişli, şık ve göz alıcı kıyafetlere denir.

En Şık Tesettür Abiye Modelleri
01 Nisan 2019

 Abiye bir kadının nişan, düğün, mezuniyet ve kutlama gibi zamanlarda tercih ettiği en gösterişli kıyafetlerdir.

Düğünlerde Pırıltılı Bir Şıklık İçin Abiyeni Seç!
07 Mart 2019

Düğünlerde şıklık yarışına giren kadınlar abiye seçimi için günlerce araştırma yapmaktadır. Her mağazada yer alan aynı abiyelerin dışında farklılık yaratan model arayışına girmektedirler. 

En Çok Tercih Edilen Harika Tesettür Abiye Modelleri
15 Şubat 2019

 Özel davet ve organizasyonların vazgeçilmez giyim seçenekleri arasında tesettür abiye modelleri, her daim ilk sırayı alır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.