Size Uygun 2019 Tesettür Kaban Modelleri
Size Uygun 2019 Tesettür Kaban Modelleri
27 Mart 2019

Kapalı kadınlar için tesettür giyimi bir yaşam biçimi halini almıştır. Her yıl olduğu gibi bu yıl içerisinde de farklı tarzda kaban modelleri piyasaya hâkim olmuştur. Kış ve mevsimsel aylara göre farklı tarz ve modellerde kaban modelleri kapalı giyinmeyi önemseyen kadınların gözdesi haline geldi.

 

 Her Mevsime Göre Kaban Modelleri Farklıdır

 

            Kapalı kadınların, tesettür kıyafeti almadan önce dikkat etmeleri gereken bazı detaylar. Özellikler kabanların kış ayları içinde kullanılması, diğer mevsimler de kaban alma ihtiyacı ortaya çıkarır. Kış aylarında tercih edilecek kaban modellerinin özellikleri, elbette ki giyildiği zamanlarda sıcak tutmasıdır. İlkbahar ve sonbahar aylarında giyilecek kabanlarında orta kalınlıktaki ve hava kumaşlardan tasarlanmış olmasına dikkat etmelisiniz. Bu detayları göz önünde bulundurarak kapalı kadınların tesettür kaban almadan önce, alacağı kabanı hangi aylarda kullanacağına karar vermelidir.

 

            Kış aylarında bir kaban kullanmak istiyorsanız buna uygun tercih yapmalısınız. Kaşe ve kürk içeren kumaşları tercih edebilirsiniz. Bahar aylarında giyeceğiniz kabanlar da ise esintiyi geçirecek kumaşların seçilmesi daha uygun olacaktır.

 

 Bu Sezonun Tesettür Kaban Modelleri

 

            Özellikle bu kapitone desen diye bilinen baklava desenli kumaşların hâkim olduğu tesettür kaban modelleri karşımıza çıkıyor. Baklava desenlerinin renkleri ise tamamen sizin zevkinize kalmış bir seçim. Kapalı kadınlar, kaban modellerinde bazen uzun bazen de diz hizasındaki modelleri tercih etmekte. Bu yılın kışlık kabanlarında kapüşon da dikkat çeken bir diğer ayrıntıdır. Ayrıca kemerli modellerde çoğunlukla tercih edilmektedir.

 

            Yaka biçimi kruvaze şeklinde olan kaban modelleri de bu sezona damga vuracak gibi görünüyor. Bu modellerde kullanılan renkler ise çoğunlukla siyah ve bordo renktir. Çalışan kadınların tercihi olarak dikkat çeken bu model tarzları, işe gidip gelirken pantolon üzerine giyebilirsiniz. Kendine tarz oluşturmak isteyen kapalı kadınlar, koyu renk kaşe kabanlar ile topuklu ayakkabıyı kombin yaparak kullanabilirler.

 

            Deri ise eskimeyen bir moda gibi duruyor. Yıllardır birçok kıyafette kullanılan deriler, kaban tasarımlarında da kullanılıyor. Siyah, gri ve hâkî gibi koyu renkte olan bu tarz kabanların, yaka, kol, omuz gibi bölgelerinde deri detaylarını görmek mümkün olacak. Deri model kabanları günlük kullanımlar için tercih edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.