Büyük Beden Ferace Modellerinde Klasik Tercihler
24 Nisan 2019

Standart beden ölçülerine göre üretime sokulan tesettür giyim ürünlerinde bulunan zengin içeriğe rağmen büyük beden yakın zamana kadar sınırlı seçim imkanı veren bir alandı.

Bahar Aylarında Seçimlerimizi Kolaylaştıran Model ''trençkot''
04 Nisan 2019

 Bir çok kişinin gardırobunun vazgeçilmesi vardır. Bu kıyafetlerin yani kadınların olmazsa olmaz dediği ürünlerin başında trençkot geliyor.

Size Uygun 2019 Tesettür Kaban Modelleri
27 Mart 2019

Kapalı kadınlar için tesettür giyimi bir yaşam biçimi halini almıştır. Her yıl olduğu gibi bu yıl içerisinde de farklı tarzda kaban modelleri piyasaya hâkim olmuştur. 

Tesettür Dış Giyimin Favori Parçaları
20 Mart 2019

Tesettür dış giyim modası her yıl yenilenerek daha çok ilgi çekmektedir. Herkesin beğenisine hitap eden çok sayıda parça bir arada bulunmaktadır.

Tesettürde Dış Giyim
19 Mart 2019

Tesettür giyimin, dış giyim konusunda pek çok alternatifi vardır. Kap tarzı kıyafetler kendilerine özgü modellerin yanı sıra kapanma ve bağlanma yerleri ile diğer giyim unsurlarından ayrılır. 

Biraz Tarih Biraz Dedektiflik Kokan Muhteşem Trençkotlar
25 Şubat 2019

Kişiye özgüvenli bir görünüş ve tarzı olan bir görünüş katan bu mütevazi trençkotlar, tarihte ilk olarak İngiliz ve Alman ordusunun askeri kıyafetlerinde karşımıza çıkmaktadır. 

Kış Isınıyor, Kabanlar Ortaya Çıkıyor
30 Ocak 2019

Üstün kalite ve tasarımda dış giyimdeki en son trendler tarzınıza mükemmel bir şekilde uyum sağlayacak kabanlarla daha da çekici hale geliyor. 

Pardesüde Her Zaman Şıksınız
23 Ocak 2019

Tesettür giyen bayanların tercihlerinde vazgeçilmez olan en büyük parçadır pardesüler. Yaz kış modaya ve tasarıma uygun olarak satışa sunulan ürünler tesettürlü bayanlar için dört mevsim satışa sunulur. 

Tesettürde Dış Giyim Neleri Kapsar
21 Ocak 2019

Günümüzde tesettürlü olmayı tercih eden kadınlarımızın doğal olarak kıyafet tercihleri de o yönde olmaktadır. Tesettürlü kadınlar önceki nesillere göre artık çok daha farklı giyinmektedirler. 

Yeni Sezon Tesettür Kaban Modelleri
16 Ocak 2019

Sonbahar ve kış aylarında soğuktan korunmak için tesettürlü kadınların ilk tercihleri arasında kaban modelleri bulunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.