Tesettür Abiye Seçimlerinde Renk Detayına Önem Verin
Tesettür Abiye Seçimlerinde Renk Detayına Önem Verin
11 Mayıs 2019

Tesettür abiye elbiseler, kadınların özel gün ve özel gecelerinde en büyük kurtarıcıları olmaktadır. Özel davet ve özel organizasyonlarda tesettürlü kadınlar için abiyeler olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Tesettür abiye modelleri her kadının zevkine ve bedenine göre üretilerek satışa sunulmaktadır. Abiye modelleri uygun bir takı tercihi ile tamamlanmalıdır.

 

 Gidilecek Ortama Uygun Olarak Tesettür Abiye Modeli Tercih Edilmelidir

 

 Tesettür abiye seçerken içinde rahat edebileceğiniz modeller tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra gidilecek yer ve mekanında büyük önemi bulunmaktadır. Mesela açık hava özel davetlerinde sade renkler tercih edilebilir, özellikle siyah boydan tesettür abiyeler bu mekanlar için oldukça şık bir görünüm sergilemektedir.

 

 Hemen hemen her konsepte uyum sağlayan siyah rengi istenilen çanta ve ayakkabı ile kolay bir şekilde kombin edilebilir. Eğer organizasyon kapalı bir ortamda ise açık renk tesettür abiye modellerini tercih etmek doğru olur. Düğün, kına ve nişan gibi gece davetlerinde ise parlak, ışıltılı ve sade modeller tercih edilmelidir.

 

 Tesettür Abiye Seçimi Yaparken Kendinize Güvenin

 

 Tesettür abiye seçiminde hem cesaretli hem de kendine güvenmenin önemi büyüktür. Abiye seçiminde ön yargılı olunmamalıdır. Hiç ummadığınız bir model size harika bir görüntü sağlayabilir ve ya yakışacağını düşündüğünüz bir tesettür abiye sizde nahoş bir görüntü oluşturabilir. Bu sebep ile çekinmeden ve ön yargılı olmadan her modeli denemek gerekir. Tesettür abiye modelini denemeden ve ya görselde görmeden yakışıp yakışmayacağı anlaşılmaz.

 

 Model fazlalığının göz yorduğu tesettür abiye mağazalarında denemekten sıkılan kadınların hayır diyemeyeceği bir model olan sade ve fırfırsız abiye modeller ise hemen her an giy ve çık tarzında kadınların yardımına koşmaktadır. Günlük yaşamda da tercih edilebilecek olan bu düz modeller, tamamlanacak takılar ile çok şık bir gece elbisesine dönüşebilir.

 

 İnce belli vücut hattına sahip tesettürlü kadınların abiye model tercihlerinde dikkati başka yöne çekmeleri gerekir. Gösterişli bir kolye, omuz kısmında bulunan dikkat çekici bir detay ya da yoğun göğüs işlemeli tesettür abiyeler ile dikkati başka bölgeye çekerek şık bir görünüm oluşturmak mümkün olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.