Tesettür Giyimde Öne Çıkan Parçalar
Tesettür Giyimde Öne Çıkan Parçalar
30 Nisan 2019

Tesettür giyinen kadınlar 2019 sezonunda tam bir moda ikonu olacaklar. Markaların koleksiyonlarında tesettür giyim modasında ön plana çıkan modeller o kadar şık ve zarif ki modayı takip eden kadınlar, seçim yaparken biraz zorlanacaklar.

 

 Tesettür giyim modasında kadınlara ön fikir olması açısında dikkat çeken özel modellerden şöyle bahsedebiliriz...

 

 En Modern Kesimlerle Tunikler

 Tunik kıyafetler, hem tesettür giyimi tercih eden hem de diğer kadınlar da için de en vazgeçilmez parçalardan biri diyebiliriz. Tunikler her türlü kıyafetle kombinlenebilme özelliğinin yanı sıra ayrıca çok da rahat kıyafet parçası demek doğru olacaktır.

 

 www.alyadua.com sitesinde bulabileceğiniz, modelleriyle fark yaratan tunik modelleri;

 * Şifon tunik modelleri

 * Asimetrik kesim ve payet işlemeli tunik modelleri

 * Volan kollu ve fırfırlı uzun tunik modelleri

 * Yandan yırtmaçlı uzun tunik modelleri

 * Omuz kısımları vatkalı ve fırfırlı tunik modelleri

 

 Şık ve zarif tunik modellerini bu sezona damga vuran renk tonlarıyla bulabilirsiniz. Ayrıca sadece günlük yaşamda değil özel davetlerde, düğün, nişan gibi özel günlerde de giyebilirsiniz.

 

 Kombin Sıkıntısından Kurtaran; Tesettür Tulumlar

 Modayı takip eden ancak kıyafetleri kombinlerken zorlanan ya da sevmeyen kadınlar da olabilir Bu açıdan tesettür giyim modasında tesettür tulum modelleri tam bir kurtarıcı parça olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü sadece size düşen beğendiğiniz tulum modelini giyip istediğiniz davet veya gezmeye gitmek kalıyor.

 

 www.alyadua.com sitesinde bulabileceğiniz farklı tulum modellerini şöyle sıralayabiliriz;

 * Yırtmaçlı ve yelek konseptli tulum modelleri

 * Pantolon ve üzerinde şifon yelek tulum modeli

 * Zincirli ve bağcık detaylı tulum modeli

 * Güpür işlemeli ve pelerin kollu tunik modelleri

 

 Bahar Havası Yaşatan Etek Modelleri

 Tesettür giyimi yaşam tarzı olarak benimseyen kadınlar, günlük yaşamda ve özel davetlerde etek kullanmayı sevmektedir. Bu sezon tesettür modasında da farklı desenlerle kumaşların kullanıldığı etek modelleri tam bir bahar havası estiriyor diyebiliriz. Çiçek desenli ve çizgili kumaşların kullanıldığı, kloş kesim ve kat kat kumaş şeklinde tasarlanan etek modelleri birçok markanın koleksiyonunda yerini almış durumda. Bahar ve yaz aylarında hem spor ayakkabılarla hem de topuklu ayakkabılarla çok rahat bir şekilde kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.