Farklı Tesettür Giyim Kıyafetleri
01 Ağustos 2019

Her yıl yeni bir giyim macerası başlar ve tesettürlü kadınlar genel olarak yazı en şık tesettür kıyafetleri ile karşılamak ister. Moda tasarımcıları ve tüm üretim yapan giyim firmaları da tesettürlü kadınların bu isteklerini geri çevirmezler.

Tesettürde Seçenekler
19 Temmuz 2019

Tesettür kullanıcıları alışverişe çıktıkları zaman karşılarına birçok seçenek çıkmaktadır. Bu seçenekler arasında gerek genç tesettür kategorisi gerekse de klasik tesettür kategorisi mevcuttur. 

Tesettürde Seçim
08 Temmuz 2019

Günümüz tesettür kullanan bayanların öne çıkardığı birkaç unsur vardır. Bunların başında modern tarz ve şıklık gelmektedir. Zamana ayak uydurmaya çalışan bazı kesim bayanların bunu tesettüre de yansıtması sonucu yenilikler olmuştur. 

Tesettürde Tarz Giyim
01 Temmuz 2019

Artık tesettürlü bayanlara giyim konusunda birçok seçenek sunulmaktadır. Tesettürde dış giyim, tunik-pantolon, elbise gibi çeşitli kombinler yapılabilir. Bütün bunların yanı sıra giysinin kişiye özgü durması ve tarz durması da önemlidir.

Tesettür Giyimde Yeni Sezon Seçimleri
30 Mayıs 2019

Her kadın daima şık, güzel ve farklı görünmek ister ve her kadın yeni sezon kıyafetleri yakından takip eder.

Tesettür Giyimde Nelere Dikkat Edilmelidir?
28 Mayıs 2019

Tesettür elbisenin tek olarak giyimi ve kombinlenmesi kadınlar tarafından daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. 

Tesettür Giyimde Şık Olmanın Yolları
24 Mayıs 2019

Tarzların moda dünyasında içerikler kadar önem taşıdığı bir gerçek. Birbirinden farklı olmayan içsel durum ve dış görünüş birbirini zıt olarak etkiler.

Kilo Sorunu Olanlar İçin Tesettür Önerileri
21 Mayıs 2019

Ülkemiz moda sektörü konusunda son 10 yılda epey yol kat etmiştir. Geliştikçe yeni fikirlerin ortaya çıktığı ve sürekli dinamik bir sektör olan giyim modası her tercihe göre seçenekler sunmaktadır.

Tesettür Giyimde Yeni Sezon Trendleri
08 Mayıs 2019

Tesettür kullanan bireyler zamanla karşılaştıkları seçeneklerin değiştiğini görecektir. Bunun başlıca sebebi günümüz koşullarında imkanların artması ve modernleşme uğraşının yaygınlaşmasıdır. Bu modernleşme uğraşı sonucunda yeni sezon ürünler şekillenir.

Tesettür Giyimde Öne Çıkan Parçalar
30 Nisan 2019

Tesettür giyinen kadınlar 2019 sezonunda tam bir moda ikonu olacaklar. Markaların koleksiyonlarında tesettür giyim modasında ön plana çıkan modeller o kadar şık ve zarif ki modayı takip eden kadınlar, seçim yaparken biraz zorlanacaklar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.