Tesettür Giyimin Trend Tunik Modelleri Nelerdir?
Tesettür Giyimin Trend Tunik Modelleri Nelerdir?
24 Kasım 2018

Kadınlar genellikle kıyafetlerinde şıklık kadar rahatlığa da dikkat etmektedirler. Bu sebeple tesettür giyim tasarımlarda bu iki özellik dikkate alınarak tasarımlar yapılmaktadır. Bu modellerden özellikle tesettür tunik son derece rahat, kullanışlı ve pratik olmaları nedeniyle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler. Her sezon olduğu gibi bu sezonda da ön planda olmayı başaran tesettür tunik modeller farklı renk ve tasarımlar ile kadınların gözdesi olmaya devam etmektedirler.

 

            Rahatlığı ile sezona damgasını vuran bir diğer model ise feracelerdir. Bu modeller özellikle son yıllarda sıradanlıktan kurtularak pek çok farklı tasarım ve renklerde piyasadaki yerini almaktadır.

 

 Bu Sezonun Trendi Tesettür Tunikler

 

             Tesettür giyimin vazgeçilmez modelleri arasında yer alan tesettür tunik bol kesim olmaları ve etek boyunun uzun olması nedeniyle tesettür giyimi tercih eden kadınlar tarafından özellikle tercih edilmektedir. Özellikle pantolonlarla kullanılan bu modeller belden kuşaklı veya kemerli ve düğmeli modeller her ortamda rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptirler. Keten ve pamuk kumaştan tasarlanan spor modeller olduğu gibi krep ve şifon kumaş kullanılarak tasarlanan şık modeller de bulunmaktadır.

 

 Tesettür Giyimde Tuniklerde Kullanılan Moda Renkler Nelerdir?

 

             Son yıllarda tesettür giyim modasında yer alan tasarımlar tek düzelikten ve klasik renklerden kurtularak tasarımlarda genellikle geniş renk yelpazesine yer vermektedir. Bu sezon özellikle açık tonların kullanıldığı ve önceki yıllara oranla koyu renklere olan ilginin azaldığı dikkat çekmektedir. Sezonun renkleri arasında mavi, mürdüm fuşya renklerin yanı sıra kahverengi ve krem gibi pastel tonlar yer almaktadır. Bu sezon tasarımlarda canlı renklerin kullanıldığı görülmektedir.

 

 Kadınların Yeni Gözdesi Tulumlar

 

            Moda dünyasında dönem dönem moda olan tulumlar bu sezonda da kadınların beğenisine sunulmaktadır. Gündelik hayatta kullanılabilen şık, spor ve modern tulumlar spor ayakkabılar ile kullanılabileceği gibi dolgu topuk ayakkabılarla da kullanılabilmektedir. Özellikle özel geceler için tasarlanan abiye tulum tasarımlar rahat kombin edilebildikleri ve tek parça oluşları sebebiyle pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Bu tulum modeller şifon kumaşların yanı sıra dökümlü krep kumaşlardan da tasarlanarak abiye bir görünüm kazanmaktadırlar. Bu tulum modelleri doğru tercih edilen ayakkabı ve aksesuarlarla kombin edildiğinde son derece şık ve zarif bir görünüm kazandırmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.