Tesettür Tunik Çeşitleri
Tesettür Tunik Çeşitleri
15 Mayıs 2019

Tunik tasarımlarda kullanılan renk uyumları oldukça önemlidir. Yeni tasarlanan modellerden bir tanesi olan saks tasarımında da bu ön plana çıkıyor. Saks mavisi tercih edilebilecek renklerden bir tanesi. Etkileyici olması çok büyük önem arz ediyor. Moda dünyasında da çok fazla tercih edilen bir renk. Mavi tunik, beyaz pantolon, gri topuklu ayakkabı, mavi, siyah beyaz, tesettür ile kullanacak kişide farklı bir hava katmakta.

 

 Son dönemlerde tesettür tunik alanında çıkan yeni modellerden bir tanesi. Saks mavisi ve beyazın yakaladığı renk uyumu göze çarpmaktadır. Gerek iş dünyasında gerek günlük hayatta kullanım açısından oldukça elverişlidir. Daha yeni modeller tesettür tunik alanında çıkmaya devam edecek.

 

 Gri Merve Triko Tunik

 

 Son yıllarda en çok ilgi gören renklerden bir tanesi gri renktir. Özellikle yeni jenerasyonun tercih ettiği modellerden bir tanesidir. Tunik alanında yeni tasarımlardan birisi olan triko tunik kullanılan gri renkle farklı bir imaj sunmaktadır. Özellikle arkasında bulunan kapşonuyla kişiye rahat bir imaj sunar.

 

 Genç kesimin oldukça ilgisini çeken modelde gri ve beyaz renklerin karışımının kullanıldığı iplerde görülmektedir. Kıyafetin aşağısında bulunan taşlar ise gri renkle etkileyici bir şekilde eşleşmiştir. Özellikle günlük hayatta, arkadaşlarla buluşma, yürüyüşler veya daha farklı etkinlikler için tercih edilebilecek bir model. Birçok kişinin de ilgisini çektiği aşikar.

 

 Gri Boğazlı Triko Tunik

 

 Gri boğazlı en çok ilgi görenlerden bir tanesi. Özellikle boğaz kesimi ve bu detayın öne çıkarılması, beyaz gömlek, siyah pantolon, bot ve tesettür ile önemli bir uyum yakalamış gözükmekte. Kişide ciddiyet, öz güven, iletişime oldukça açık, iş bitirici özelliği olan bir kişi imajı oluşturmuştur. Özellikle gri, beyaz ve siyah tonlar arasındaki uyum göze çarpmaktadır.

 

 Siyah pantolonun kendisini ortaya çıkarması, beyaz gömleğin fark edilir olması ve kullanılan boğaz detaylı tunik tasarımının kendisini bir hayli öne çıkartması ve siyah tesettür ile birçok kişinin beğenisini kazanmış bir tasarım olmuş. İş dünyasında, toplantılar, iş görüşmeler, günlük hayatta da kullanılabilecek bir tasarım olduğu söylenebilir. Tunik alanında tasarımlar devam ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.