Tesettür Tunikte Gece Şıklığı
Tesettür Tunikte Gece Şıklığı
15 Nisan 2019

Kadınların vazgeçilmez parçaları haline gelen tunikler, modanın da en önemli parçalarındandır. Kombinlemenin kolaylığı ve farklı seçenekleri ile tesettür tunikler dolapların en önemli parçaları haline gelmiştir.

 

 Tunik Model Seçenekleri

 

 Pantolonlarda olduğu gibi tunik modellerinde de boy uzunluğunda farklı seçenekler vardır. Tunik boylarında seçim kullanılacağı ortama göre yapılmalıdır. Genellikle spor tesettür tunik modellerinde dizde yukarıda tercih edilir. Fakat gece şıklığı oluşturmak, bir davete katılmaksa amaç diz altı modelleri tercih edilmelidir. Burada seçim kıyafeti kullanılacak olan kişidedir.

 

 Uzun modellerden yola çıkıldığında uçuş uçuş incecik kumaşlar kişinin üzerinde yokmuş hissi uyandırır. Açık renkler koyu renk pantolonlarla kombinlendiğinde tuniği öne çıkarmak mümkündür. Asimetrik kesim etek uçlarına sahip tunik modelleri şıklığa hareket de kazandırır.

 

 Uzunluğu ayaklara kadar olan modeller elbise şıklığına taşır giyen hanımları. Sadelikten hoşlanan ama şık görünmek isteyen hanımlar uzun tunikleri tercih edebilir.

 

 Tesettür Tunikte Kumaş Seçimi

 

 Her insan içinde rahat ettiği kıyafeti giymek ister. Fakat bazen şık olmak için bir kaç saatliğine rahatlıklarından ödün verebilirler. Genellikle abiye kıyafetler kullanıcılarını rahatlarından edebilir. Bu yüzden abiye tercih etmeden tunik şıklığını özel günlere taşımak istenebilir. Böyle durumlarda kullanıcılara pek çok kumaş çeşidi sunulur. Tok ve kalın kumaşlar net çizgisi ile şık olduğu kadar resmi ortamların en vazgeçilmez parçalarıdır.

 

 Uzun ince tesettür tunik modelleri ise rahatlığın yanında yaz aylarının tercih edilen kıyafetleri olmaktadır.

 

 Tunik Kombinleri ile Fark Oluşturun

 

 Hanımların kullanmayı en sevdiği parçalardan olduğunu belirtilmişti tunikler. Günlük hayatta kullanılan tunik modellerini kombin yapmak belki çok kafa karıştırmaz. Fakat gece bir davete ya da düğüne giderken giymek istenilen tunikleri seçerken ve kombinlerken dikkat edilmelidir.

 

 Çok ışıl ışıl, payetli gece tuniklerini kombin yaparken pantolon modellerini de bilekten ve klasik modellerden seçmek gerekir. Bu sayede tuniğin şıklığı gölgelenmiş olmaz.

 

 Yazının sonlarına gelindiğinde bu yılın son modası hakkında bilgi vermeden geçmek olmaz. İspanyol kol tesettür tuniklerinde kendisini göstermeye başlamıştır. Gece şıklığı isteyen hanımların bu modelleri de gözden geçirmelerinde fayda var. Biraz vintage havası veren İspanyol kollu tunikler seçimler arasına girmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.