Tesettürde Dış Giyim
Tesettürde Dış Giyim
19 Mart 2019

Tesettür giyimin, dış giyim konusunda pek çok alternatifi vardır. Kap tarzı kıyafetler kendilerine özgü modellerin yanı sıra kapanma ve bağlanma yerleri ile diğer giyim unsurlarından ayrılır. Düğme, fermuar, çıt çıt detayı ve kuşak ile yakaları birleşen modelleri değişik bir ayrıntı kazanırlar. Yüzde yetmişe varan sezon indirimlerden faydalanmak için online giyim sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

 Farklı Kap Modelleri

 

 Kap modelleri yukarıda saydığımız ayrıntıların yanı sıra renk, desen ve kesim olarak diğer modellerden ayrılır. Ayrıca kap modellerinin tasarlanmasında kullanılan kumaş türleri de modellere zenginlik katan bir diğer ayrıntı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hepsi kendi kategorisinde ayrı güzel modellerin ikili ve ya iki renk tasarımlı çeşitlerini çok beğeneceksiniz. Çizgili, pileli, fırfır detaylı, desenli, nakışlı, tül ve dantel ayrıntısı kullanılan modeller, sıcak yaz aylarında sizleri çok farklı beldelere götürecek. Kış ve sonbahar mevsiminde kullanabileceğiniz tesettür kap modelleri arasında; süet, kaşe, kadife, triko, deri, pamuklu kumaşlardan üretilen sade modeller ile ekose ve gül ve çiçek ayrıntıları kullanılarak üretilen pek çok modeli online kataloglarda inceleyebilirsiniz.

 

 İnternetten Alışveriş ve Avantajları

 

 Zamanın ve paranın her geçen gün biraz daha önem kazandığı çağımızda gereksiz yere vakit kaybetmek istemeyiz. Hele hele mağaza mağaza dolaştığımız halde aradığımız kıyafetleri bulamamamız da bu işin can sıkıcı bir diğer tarafıdır. Tüm bunlar hesaba katıldığında online kıyafet alışveriş sayesinde model seçme akıllı telefonlar ve ya diğer bilgisayarlı cihazlar aracılığı sevdiklerinize göstererek, fikir alabilirsiniz. Sezona özgü büyük indirimler, üyelere yönelik hediye kodları ve indirim kuponları, bir alana bir bedava kampanyalar, üyeliğe yeni katılanlara hoşgeldin hediyeleri, Türkiye'nin her noktasına hızlı ve güvenli teslimat gibi pek çok hizmeti birarada bulmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 

            Bir mağazadan beklediğiniz tüm hizmetleri sizlere sanal mağazanız da sunmaktadır. Örneğin bir tesettür kap ürününü internetten satın aldınız. Ürünün bedeni size olmadı ve ya üzerinizde hoş durmadı. Gerekçesi ne olursa olsun, tüm ürünleri taahhüt kapsamında değiştirme ve paranızı geri alabilme seçeneğiniz vardır. En gözde markaların en güzel ürünlerini daha mağaza vitrinlerine düşmeden keşfedebilir, modayı bir adım önden takip edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.