Tesettürde Tarz Giyim
Tesettürde Tarz Giyim
01 Temmuz 2019

Artık tesettürlü bayanlara giyim konusunda birçok seçenek sunulmaktadır. Tesettürde dış giyim, tunik-pantolon, elbise gibi çeşitli kombinler yapılabilir. Bütün bunların yanı sıra giysinin kişiye özgü durması ve tarz durması da önemlidir.

 

 Tesettürde Dış Giyim

 

 Tesettür dış giyim de tarzı spor olanlar genellikle trençkot ve kap tercih ediliyor. Kaplar genellikle salaş tarzdadır. Fermuar kullanılır ama genelde kumaşından kemer kullanılır. En çok gençlerin tercih ettikleri ürünlerdendir.

 

 Tesettür giyim alanında en geleneksel dış giyim pardesülerdir. Pardesüler kapların tipindedir ve onlardan daha uzundur. Düğmeli ve fermuarlı pardesülerin model ve renk çeşitliliği çoktur.

 

 Son yıllarda sıklıkla görünen dış giyim pançolardır. Pançoların da kullanım alanları fazladır. Günlük hayatta pançolar daha rahat olduğundan her yaştan tesettürlü gardolabına eklemektedir. Hamile olan bayanların da kurtarıcısı pançolardır. Her mevsime göre tasarlanmış pançolar vardır.

 

 Manto ve kabanlar kışları tercih edilir. Ayak bileklerine kadar uzun kabanlar ve kap boylarında kısa kabanlar vardır. Kabanlar da klasik kesim kabanlar ve daha spor kabanlar olarak ayrılır.

 

 Tesettürde Elbise

 

 Tesettür giyim elbise de çok çeşitlilik mevcuttur. Günlük elbiseler, spor elbiseler ve abiye elbiseler, en tarz halleriyle müşterinin hizmetine sunulmaktadır. Yaz aylarının gelmesiyle elbiselerde canlı renkler ve çiçek desenli elbiseler boy gösterir.

 

 Tesettürde Tunik

 

 Tesettür giyimde beklide en çok tercih edilen ürünler pantolon ve tuniklerdir. Tuniklerin kullanımı ve giyinme alanları oldukça fazladır. Bu sezonda asimetrik tunikler, pantolon tunik takımlar boy gösterir. Hem spor hem şık takımlar, uygun şal kombini ile kombin sevenlerin gözdesi durumundadır.

 

 Tesettürde Tulum

 

 Tulumlarda da elbiselerde olduğu gibi kombin yapma kolaylığı vardır. Ve elbiselerde olduğu gibi giyinen kişiyi daha uzun ve daha ince gösterir. Çok renk çeşitliliği olsa da siyah asaletini kaybetmez ve en çok seçilen renk olur.

 

 Bayanlar giyinmekten çok hoşlanırlar. O yüzden değişik tarzlar denemek her zaman daha ilgi çekici olmuştur. www.alyadua.com’ da olduğu gibi daha özgün tarzlar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kaliteli kumaşlar kullanarak tasarladıkları ürünleri vazgeçilmez kılmışlardır. Kaliteli giysileri uygun fiyata bulabileceğiniz harika bir sitedir. Ayrıca ünlü markalara da yer vermiştir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.