Yeni Sezon Tesettür Kaban Modelleri
Yeni Sezon Tesettür Kaban Modelleri
16 Ocak 2019

Sonbahar ve kış aylarında soğuktan korunmak için tesettürlü kadınların ilk tercihleri arasında kaban modelleri bulunuyor. Tesettür kaban modellerinin her sezon yenilenen tasarımları ve ufak ama etkili aksesuar alternatifleri ile birlikte 2018 sonbahar- kış modasının en gözde dış giyim ürünleri arasında yerini almaktadır.

 

 Tesettür Kaban Modellerinde İnci Detayları Göz Dolduruyor

 

            Kol kısımları incili olan modelleri genellikle dış mekanlarda gerçekleştirilecek özel organizasyonlarda ve davetlerde tercih edilebilir. Bir ceket görünümünde olan tesettür kaban modelleri bu özellikleri sayesinde tesettürlü kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Kol kısımlarında bulunan siyah inci detayları isteğe göre çizme ve çanta aksesuarları ile birlikte uyumlu bir görünüm sağlar. Bunun yanı sıra siyah inci detaylı tesettür kaban modelleri etek ve bluz gibi ikili tesettür kombin oluşturmak isteyen tesettürlü kadınlar için de ayrı bir konumdadır.

 

            Kolu incili olan kaban modellerinde en trend renkler ise; hardal ve mor rengi olmaktadır. Diğer bir tesettür kaban modeli ise, süet detayı kullanılarak tasarlanan modeldir. Çoğunluk ile mevsimsel kullanımlar için daha uygun olan süet kabanlar, uzun yolculuklarda sağladığı hafiflik sebebi ile daha çok tercih edilmektedir. Diğer bir kumaş türü ise tesettür kabanlara da çok yakışmakta olan kaşe kumaşıdır. Kaşe kumaşlar hafif ve oldukça dayanıklı olmaktadır. Bu sebeple tesettürlü kadınlar tarafından çok fazla beğenilmekte ve satın alınmaktadır.

 

 Diğer Tesettür Kaban Modelleri Ve Alternatifleri

 

            İndigo tesettür kaban modelleri genç ve orta yaşlı tesettür kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. İndigo kaban modellerindeki kuşak detayı sayesinde oldukça sportif bir görünüm oluşmasını da mümkün hale getiren bu ürünlerde yeni sezon başı olmasına rağmen indirim ve kampanyalı fiyatlar uygulanmaktadır. Tesettürlü kadınların istediği her ortamda tercih edebilecek kadar çok yönlü model olan indigo kabanlar sınırlı sayıları ile birlikte mağazalarda ve online satış sitelerinde yerini almış durumda. Kuşaklı tesettür kaban modelleri de en fazla satılan bir diğer kaban modelidir. Siyah ve beyaz kaşe kabanlar ise genellikle aktif olarak çalışma hayatı bulunan tesettürlü kadınların tercih ettiği bir diğer tesettür kaban modeli olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.