Yeni Sezonda Öne Çıkan Tunikler
Yeni Sezonda Öne Çıkan Tunikler
09 Ocak 2019

Tunikler özgün bir tarz ortaya çıkarmak, günlük yaşamın içinde daha şık bir görünüm sergilemek için tercih edilen giyim örnekleri arasında yer alır. Elbette tesettür tunik dendiği zaman pantolon da denmiş olur. Nitekim farklı model yapıları bulunan ve değişik renklerde harmanlanmış tunikler, farklı kriterler ele alınarak tercih edilecek pantolonlarla etkileyici bir uyum sağlar. Özellikle bol, rahat ve aynı zamanda şık görünümü elden bırakmayan unsurlarıyla tunikler, kadınların her zaman vazgeçilmez parçaları arasında önde gelir. Kısa ya da uzun model seçenekleriyle tunikler arasından seçim yapma imkanı daha geniş bir kreasyon sağlıyor. Böylece değişik bir pantolon ya da tayt modeli ön plana çıkarılabilir, özgünlük yıkanırken daha rahat ve özgürce dolaşma şansı elde edilebilir.

 

 Yeni sezon farklı tunik modelleri

 

            Farklı mevsimlerde ortak şekilde tercih edilecek en önemli giyimler arasında tesettür tunik modelleri gelir. Kot pantolon çeşitleri, kumaş pantolonlar ve keten tasarımlarla ortak bir bütünlük yakalama imkanı elde edilebilmektedir. Özellikle bu sene metal düğmeli ve hoş bir küçük kumaş kemeri bulunan uzun tunikler, tercih sırasında öne çıkıyor. Değişkenlik gösteren renk seçimine bağlı olarak, ten rengine uyumlu biçimde farklı pantolon seçenekleriyle kullanılabilir. Asimetrik kesim ile yandan düğmeli bir tasarımla hazırlanmış modeller ise, hem günlük olarak tercih edilebilir hem de misafirliğe giderken dikkat çekici bir şıklık ortaya çıkarabilir.

 

 Yeni sezon farklı modellerde birbirinden şık tunikler

 

            Bu sene uzun ve yırtmaçlı modeller en çok tercih edilecek tunik modelleri arasında öne çıkıyor. Pantolonun çeşidine ve gidilecek yerin konseptine uygun yırtmaçlı tunikler geniş bir yelpaze sunuyor. İster ön taraftan tasarım haline getirilmiş yırtmaç seçeneklerine yönelebilir, ister her iki yan kısımdan eşit düzeyde yırtmaç bırakılmış modeller ön plana çıkarılabilir. Aynı zamanda minimal bir yaklaşım gösterilen ve tek renk ile sadelik yakalamış, asimetrik kesim tarzı ile dalgalı bir etek ucu bulunan modeller de dikkat çekiyor. Bu örnekler daha çok günlük ve ılık havalarda, herhangi bir dış giyim tercih edilmeden kullanılabilir. Tüm kadınlar kendi tarzını yansıtacak, özgürlüğü temsil edecek ve aynı zamanda şıklık sağlayacak tunikleri kategori üzerinden seçim yapabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.