Siyah Ferace Kombinleri
Siyah Ferace Kombinleri
28 Mart 2019

Tesettür dış giyimde ferace hem rahatlığı hem de vücut hatlarını belli etmemesi sebebi ile kapalı kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Tesettür feracelerde tıpkı diğer kıyafetler gibi her senenin yeni sezonuna göre özel olarak tasarlanmaktadır. Son yıllarda taş işlemeleri ayrıntıları ile dikkat çeken tesettür feraceler, yarasa kol ya da değişik bir özelliği ile de ön plana çıkıyor.

 

 Tesettür Ferace Modelleri Ne Renk Olması Gerekir?

 

 Tesettür ferace dediğimiz zaman ilk akla siyah renk gelir. Siyah ferace modelleri her model ayakkabı ve başörtüsü ile uyumlu bir görüntü oluşturduğu için çok fazla rağbet görmektedir. Moda tasarımcıları siyah ferace çizgisini daha geniş tutarak zengin renk yelpazesi ile tesettürlü kadınların beğenisine sunulmaktadır. Kiremit, kahverengi, mor, ya da yeşil ne renk ferace modeli isterseniz kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

 

 Tesettür Feracelerde Kombin Nasıl Olur?

 

 Ferace kombinlerinde ilk akla gelen ayakkabı ve başörtüsüdür. Ancak tesettür ferace kombini tam olarak böyle değildir. Ferace kombini oluştururken her şeyin uyum içerisinde olması sizin daha rahat olmanıza olanak sağlar. Etek ve ayakkabı uyumu da ferace kombininde önemlidir. Siyah renkli tesettür ferace modelleri hem kolay kombin yapılabilmesinden dolayı hem de daha zayıf gösterdiğinden ötürü çok fazla rağbet görmektedir.

 

 Siyah ferace modelleri ile kombin oluştururken baştan aşağıya siyah giyinmeye gerek yoktur. Bunun yerine siyaha uyumlu renkler kombin de tercih edilebilir. Tesettür ferace satın alırken vücut yapısına uygun olup olmadığına dikkat edilmelidir. Eğer doğru tercihte bulunursanız olduğunuzdan daha zayıf gözükebilirsiniz. Örneğin, basen kısmı geniş tesettürlü kadınlar belden genişleyen ferace modellerini tercih etmeleri gerekiyor. Bunun yanı sıra üst bölgesinde kilo problemi olan tesettürlü kadınlar üst bölgenin sade ve işleme detayı olmayan ferace modellerini tercih etmeleri gerekiyor.

 

 Mevlana model tesettür feraceler basen bölgesinde kilo problemi kadınlar için ideal tercihler içerisinde yer almaktadır.

 

 Tesettür Ferace Modelleri

 

 Son yıllarda ferace modellerinde çok fazla işleme detayı yer almaktadır. Özellikle yarasa kol modeller de işleme detayı feracenin albenisini daha fazla arttırmaktadır.

 

 Belden kemerli ya da önden düğmeli olan ferace modelleri daha şık bir görünüm sergilemektedir. Yaka kısmında bulunan detaylar ise kadınlar tarafından beğenilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.