Ferace Giymenin Amacı
19 Haziran 2019

Ferace olarak bilinen kıyafetin tarihi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Eskiden sadece kadınların giydiği bir kıyafet olmadığı bilinmektedir. 

Ferace ve Ferace Kombinleri
03 Nisan 2019

Ferace, çok eski dönemlerden beri kullanılan bir kıyafet terimidir. Önceden bayanların kendi üstlerini kapatmak için kullandıkları elbiseye bu isim verilmiştir.

Siyah Ferace Kombinleri
28 Mart 2019

Tesettür dış giyimde ferace hem rahatlığı hem de vücut hatlarını belli etmemesi sebebi ile kapalı kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Yeni Moda Ferace Kombin Önerileri
28 Ocak 2019

Tesettür modasının baş tacı haline gelen dış giyim parçalarından biri de feraceler olarak kabul edilir. Son yıllarda yeni model seçeneklerinin eklenmesiyle ferace moda akımı ortaya çıktı.

Her Beğeni İçin İdeal Ferace Modelleri
18 Aralık 2018

Yapılan birçok araştırma ve pazar yoklaması ferace modellerine olan ilginin arttığını gösteriyor.

Tesettür Ferace Modasının En İlgi Çeken Modelleri
03 Ekim 2018

Tek parça ile gelen şıklığın en önemli temsilcilerinden biri olan tesettür ferace modelleri, her mevsim kullanım imkanı sağlayacak çok özel kumaşlar tercih edilerek özenle tasarlanmaktadır.

Ferace Modellerinde Yeni Trend Ne?
26 Eylül 2018

Tesettür giyim modası son dönemlerin en çok talep ve ilgi gören giyim tarzı arasında yer almaktadır. Özellikle bu sıralamanın başında gelen dış giyim ferace modelleri kapalı kadınların en gözde tercihleri arasındadır. 

Feracede Çeşit Ve Renk Seçimi
27 Ağustos 2018

Ülkemizde kapalı giysiler en çok tercih edilen giyim tarzı olarak biliniyor. Ferace, geniş bir alana sahip olan ve giysilerin tercih edildiği alandaki bayanlar için vazgeçilmez bir kıyafet ürünüdür. 

Ferace Alır İken Nelere Dikkat Edilmelidir?
07 Ağustos 2018

Tesettürlü bayanların yaz ve kış aylarında kullandıkları dış giyim ürünlerinden en çok tercih ettikleri ferace modelleridir. Feraceler, hızlı hazırlanmak için avantajlı ve vücudu daha güzel gösteren dış giyim ürünleridir. 

Yeni Sezon Ferace Modelleri
12 Temmuz 2018

Dış giyim çeşitlerinin içinde bulunan fakat diğer taraftan da bakıldığında çok güzel elbise seçeneği olarak duran ferace modelleri, yeni sezonda da birbirinden farklı desen ve renk seçenekleriyle piyasada yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.