Tesettür Elbise Modellerinde Farklı Alternatifler İle Nasıl Şık Olunur?
22 Mayıs 2019

Tesettür modasında, elbise modelleri her zaman değişmekte ve her yeni sezonda yeni bir model eklenmektedir. Dantel detayları olan tesettür elbise modellerinin arasına fiyonk ve kemer detayına sahip tesettür elbise modelleri girmektedir.

Kilo Sorunu Olanlar İçin Tesettür Önerileri
21 Mayıs 2019

Ülkemiz moda sektörü konusunda son 10 yılda epey yol kat etmiştir. Geliştikçe yeni fikirlerin ortaya çıktığı ve sürekli dinamik bir sektör olan giyim modası her tercihe göre seçenekler sunmaktadır.

Tesettür Kombininde Elbise Kullanımı
20 Mayıs 2019

Tesettür ürünler içerisinde kadınlar belirli alanlara göre farklı ürünler tercih edebilmektedir. Ayrıca giyim açısından kolaylık sunan ürünler de kadınların tercihleri arasındadır.

Modern Tesettür Kombinleri
17 Mayıs 2019

Tesettür giyimde modayı takip eden bayanlar özgün tasarımlara kolayca ulaşmak istemektedir. Her gün ne giyeceğini ve hangi parçaları bir araya getireceğini düşünmek oldukça fazla zaman almaktadır.

Tesettür Tunik Çeşitleri
15 Mayıs 2019

Tunik tasarımlarda kullanılan renk uyumları oldukça önemlidir. Yeni tasarlanan modellerden bir tanesi olan saks tasarımında da bu ön plana çıkıyor. 

Tesettür Giyimde Abiyenin Yeri ve Tercihleri
13 Mayıs 2019

Tesettür kullanan bayanların alışverişe çıktıklarında karşılarına birçok seçenek çıkar. Bu seçenekler içinden birey kendine özgü olanı seçmelidir. 

Tesettür Abiye Seçimlerinde Renk Detayına Önem Verin
11 Mayıs 2019

Tesettür abiye elbiseler, kadınların özel gün ve özel gecelerinde en büyük kurtarıcıları olmaktadır. Özel davet ve özel organizasyonlarda tesettürlü kadınlar için abiyeler olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

Tesettür Giyimde Yeni Sezon Trendleri
08 Mayıs 2019

Tesettür kullanan bireyler zamanla karşılaştıkları seçeneklerin değiştiğini görecektir. Bunun başlıca sebebi günümüz koşullarında imkanların artması ve modernleşme uğraşının yaygınlaşmasıdır. Bu modernleşme uğraşı sonucunda yeni sezon ürünler şekillenir.

Sezonun En Şık Tesettür Elbise Modelleri
03 Mayıs 2019

Bayanların tesettür giyim ürünlerine yönelik yaptıkları tercihler, modellerde yer alan yenilikler ile çoğalmaktadır. Bu ürünler son dönemlerde bayanlar tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

Tesettür Giyimde Abiyeler ve Aksesuarlar
02 Mayıs 2019

Abiye, kadınların düğün, nikah, kına, nişan, davet, mezuniyet gibi özel gün ve gecelerde giydikleri gösterişli, şık ve göz alıcı kıyafetlere denir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.