Farklı Tesettür Giyim Kıyafetleri
01 Ağustos 2019

Her yıl yeni bir giyim macerası başlar ve tesettürlü kadınlar genel olarak yazı en şık tesettür kıyafetleri ile karşılamak ister. Moda tasarımcıları ve tüm üretim yapan giyim firmaları da tesettürlü kadınların bu isteklerini geri çevirmezler.

Tesettürde Seçenekler
19 Temmuz 2019

Tesettür kullanıcıları alışverişe çıktıkları zaman karşılarına birçok seçenek çıkmaktadır. Bu seçenekler arasında gerek genç tesettür kategorisi gerekse de klasik tesettür kategorisi mevcuttur. 

Tesettür Giyimde Abiyenin Yeri
15 Temmuz 2019

Tesettür kullanıcılarının birçoğunun tercih ettiği bir tesettür çeşidi abiyedir. Bu çeşidini çok fazla tercih edilmesinini bir sebebi ise hem rahat olması hem de dini değerler iyi örtüşüyor olmasıdır. 

Tesettür Abiye Seçimi
12 Temmuz 2019

Eski zamanlarda tesettürlü bayanlara uygun elbise ve abiye türleri zor bulunurdu. Son yıllarda tesettürün yaygınlaşması ile tesettür giyim de bir o kadar yaygınlaşmıştır.

Vazgeçilemez Kıyafetler
10 Temmuz 2019

Tesettür kelimesinin asıl manası örtünmek demektir. İslamiyetin dini kuralları gereği, bayanların vücutların da namahrem olan bölgelerini örtmesi anlamına gelmektedir.

Tesettürde Seçim
08 Temmuz 2019

Günümüz tesettür kullanan bayanların öne çıkardığı birkaç unsur vardır. Bunların başında modern tarz ve şıklık gelmektedir. Zamana ayak uydurmaya çalışan bazı kesim bayanların bunu tesettüre de yansıtması sonucu yenilikler olmuştur. 

Tesettür Modasında Dikkat Çeken Abiye Tasarımlar
05 Temmuz 2019

Özel davetler, düğün ve nişan zamanların kadınları saran tatlı telaşın yanı sıra ne giyecekleri telaşı da alır başını gider. Her sezon farklı tasarım ve renklerin trend olduğu moda sektöründe birbirinden şık modeller dikkat çekmektedir.

Tesettür Abiye Modelleri Bütünsel Şıklığı Kazandırıyor
04 Temmuz 2019

Tesettür giyimde abiye kullanımı bazı detayları da beraberinde getirmektedir. Tüm giyim stillerinde olduğu gibi doğru parçaları uygun göstermek gerekir. Güzel bir sonuç çıkması bakımından bu önemlidir.

Tesettürde Tarz Giyim
01 Temmuz 2019

Artık tesettürlü bayanlara giyim konusunda birçok seçenek sunulmaktadır. Tesettürde dış giyim, tunik-pantolon, elbise gibi çeşitli kombinler yapılabilir. Bütün bunların yanı sıra giysinin kişiye özgü durması ve tarz durması da önemlidir.

Her Konsepte Uyumlu Tesettür Elbiseler
22 Haziran 2019

Tesettür elbiseler bütün bir yıl boyunca, her mevsim farklı konseptlerde kullanılabilen özel kıyafetlerdir. Mesela dışarı çıkarken hem şık hem de modern bir görünüm elde etmek ve aynı zamanda rahatlık yakalamak adına tesettür elbise modelleri ilk sırayı alır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.